Lammutustööd ja ehitustööd on oluline osa uue ehitise rajamisel või olemasoleva hoone renoveerimisel.

Lammutustööd & ehitustööd

Lammutustööd & ehitustööd

Lammutustööd ja ehitustööd on oluline osa uue ehitise rajamisel või olemasoleva hoone renoveerimisel. Need teenused hõlmavad erinevaid töid, alates vana hoone lammutamisest kuni uue ehitise püstitamiseni. Siin on mõned teenused, mida pakume seoses lammutuse ja ehitusega:

Hoone lammutamine: Vana hoone lammutamine on sageli vajalik, kui soovitakse ehitada uus hoone samale kohale. Meie meeskond saab hõlpsalt hakkama väiksemate ja suuremate hoone lammutamistöödega.

Ehitusjäätmete utiliseerimine: Pärast hoone lammutamist või ehitustööde lõpetamist jääb maha palju ehitusjäätmeid, mis tuleb korralikult sorteerida utiliseerida. Korraldame jäätmete kogumise ja transpordi vastavatesse prügilatesse.

Aitame teil luua personaalseid lahendusi puitehitistele:

  • Terassid
  • Aiad
  • Mänguväljakud
  • Aiamajad/kuurid
  • Ujuvplatvormid

Järgmiseks koostame plaani erinevate elementide ja materjalide kohta. Kui plaan on heaks kiidetud, alustame töödega. Lisaks saame paigaldada ka erinevaid tarvikuid, nagu valgustus, kastmissüsteemid ja muud sarnased elemendid.

Kogu protsessi vältel hoiame Teid kursis tööde edenemisega ning tagame, et töö teostatakse kvaliteetselt ja tähtaegadest kinni pidades. Pärast tööde valmimist võtame aega, et veenduda, et olete rahul ning pakume ka järelteenindust, et tagada ehitise kauakestev ilu ja tugevus.

Lammutustööd ja ehitustööd on oluline osa uue ehitise rajamisel või olemasoleva hoone renoveerimisel.
Lammutustööd & ehitustööd - Meie ehituse teenus hõlmab endas kogu protsessi alates ideest kuni valmis tooteni.

Kontaktid

Telefon

+372 58 034 258

Email

info@kaevetehnika.ee

Aadress

Lepa 3, Aruküla

Firma nimi: Kaevetehnika OÜ
Konto number: EE667700771009167998
Reg kood: 16738587
KMKR: EE102617692

Lammutustööd päring täida siit!