Kalluri rent

Kalluri rent

Pakume professionaalset kalluri renditeenust koos kvalifitseeritud juhiga, et aidata teil teostada erinevaid raskete esemete vedusid ja transporditöid.

Kui vajate usaldusväärset ja tõhusat kalluri renditeenust, oleme teie jaoks õige valik. Meie meeskonnas on kogenud juhid, kes omavad laialdast kogemust raskete esemete vedamisel ja transpordil. Oleme varustatud mitmete kalluritega, mis suudavad vastu võtta erineva suuruse ja kaalu koormaid ning tagada nende turvalise ja kiire transpordi sihtkohta.

Kalluri rentimine koos juhiga pakub teile mitmeid eeliseid:

  • Meie juhtide oskusteave ja kogemus tagavad, et teie kaubad või materjalid jõuavad sihtkohta ohutult ja õigeaegselt. 
  • Lisaks pakub renditeenus mugavust, kuna meie meeskond tegeleb kogu logistika ja transpordiga, võimaldades teil keskenduda oma põhitegevusele.
  • Meie kallurid on regulaarselt hooldatud ja heas töökorras, tagades usaldusväärse ja tõhusa töö.
  • Pakume erinevaid kallurite suurusi ja mahutavusi vastavalt teie vajadustele, et saaksite valida just õige masina vastavalt teie transpordiprojektile.

Meie meeskond järgib kõrgeid ohutusstandardeid ja tagab, et transporditööd viiakse läbi turvaliselt ja vastavalt seaduslikele nõuetele. Teie kaupade turvalisus on meie jaoks esmatähtis ning me teeme kõik endast oleneva, et tagada nende kahjustamata ja õigeaegne kohaletoimetamine.

Kui soovite rentida kallurit koos kogenud juhiga, võtke meiega ühendust. Oleme valmis pakkuma teile personaalset ja kohandatud lahendust vastavalt teie transpordivajadustele. Usaldage meie meeskonna oskusi ja kogemusi ning tehke oma transpordiprojektid lihtsaks ja tõhusaks kalluri renditeenuse abil.

8*4 kalluri rent

42 tund
  • Kandevõime 17,5tonni
  • Pikkus 8,5m

Kontaktid

Telefon

+372 58 034 258

Email

info@kaevetehnika.ee

Aadress

Lepa 3, Aruküla

Firma nimi: Kaevetehnika OÜ
Konto number: EE667700771009167998
Reg kood: 16738587
KMKR: EE102617692

Kalluri rent päring saada siit!